Dnem i nocí - Týmová orientačně šifrovací hra

Seznam přihlášených týmů

1 - A-team ( Praha, České Budějovice, Mikulov, Praha, Praha )

Diverti Nescio

Složení týmu: Markéta & Martin & Míša & Jaromír & Honza

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

2 - Bednajt ( Praha, Praha, Praha, Praha )

BED Not Available Just Try

Složení týmu: Michal & Bára & Filip & Lucka

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

3 - Bezpečnostní ZÁPALKY ( Kosovka, Benešov, Votice, týnec, o )

Složení týmu: Čobi & Vendy & Eliška & Zryzli & Wintrs

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

4 - Elitní slepice ( Praha Radotín, Praha Radotín, Praha, Praha )

Složení týmu: Jan Balhar & Kateřina Krejčová & Jiří Pokorný & Antonín Koubek

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

5 - Chceme do bažin ( Slaný, Slaný )

Složení týmu: Adam Čabla & Pavla Dandová

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

6 - Jelimánci ( Sedlčany, Nalžovice, Sedlčany, Prágl, Mechov )

Složení týmu: Jenda & Drak & PartyBoy & Bratránek & Jardazanos

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

7 - Kontrola jízdenek ( Praha, Praha, Praha, Praha, Praha )

Složení týmu: Michal & Veronika & Honza & Dan & Lucka

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

8 - Květáci ( Náchod, Náchod, Náchod, Náchod, Vraclav )

Květáci útočí!

Složení týmu: Lili & Bára & Péťa & Ivča & Láďa

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

9 - Pečený Krevety ( Svobodná Republika Žiznikov, Praha, Česká Lípa, Liberec, Česká Lípa )

Kajakáři všech zemí, spojte se!

Složení týmu: Martin & Martin & Zdenda & Jirka & Jára

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

10 - Pozdní sběr ( Brno, Praha, Příčovy, Praha )

Pozdní sběr 2010, výborný ročník

Složení týmu: Jarek Zůda & Karel Bren & Petr Pištěk & Jakub Jankovský

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

11 - Sekavá bába ( Praha, Praha, Praha, Praha )

Složení týmu: Vojta & Michal & Šuf & Martina

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

12 - Specialita šéfkuchaře ( Praha, Praha, Praha, Praha, Praha )

Složení týmu: Jarda & Alenka & Sylva & Míša & Eliška

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

13 - Vůl na střeše ( Brno, Brno, Brno, Brno )

Složení týmu: Karlos & Honza & Hanka & Yeti

Tým již zaplatil registrační poplatek a je závazně přihlášen.

Celkový počet týmů: 13

Počet účastníků: 57

Průměrný věk účastníků: 26.28


tým Dnem i nocí 2009